Capacity'de 23 Nisan Coşkusu ! - 21 NİSAN 2018

Capacity'de 23 Nisan Coşkusu ! - 21 NİSAN 2018

Capacity'de 23 Nisan Coşkusu !


Tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Capacity’de neşeyle kutlanıyor.
21-29 Nisan Oyuncak Koleksiyonu sergisi ile 23 Nisan Çocuk Festivali’nde gerçekleşecek performanslar, sizlere eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.
“Haydi Çocuklar Koleksiyon Yapalım" adlı kitabın yazarı, ünlü koleksiyonerŞerif Antepli’nin sergisinde; pullar, paralar, imzalı kitaplar, dergiler, müzik aletleri, kar küreleri, gazete-dergi kupürleri, anahtarlıklar, oyuncaklar, deniz kabukları, oyuncak bebekler ve Atatürk koleksiyonları gibi birçok özel eşyalar sergilenecek. 
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek Oyuncak Koleksiyonu’nda hedeflenen;çocukların hayal gücünü, bilgisini, kendisini, ailesini ve içinde bulunduğu toplumun kültürü ile tarihinin gelişmesini sağlayacak, aynı zamanda yeni bir çevre edinerek yeni dostluklar kurmasına destek olacak, dünyanın en keyifli uğraşını mükemmel bir deneyimle sunmaktır.
21-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenen sergi ve23-27 Nisan tarihleri boyuncaBakırköy İlkokulu öğrencilerinin performansları ile gerçekleşecek23 Nisan Çocuk Festivali, bayramın coşku dolu neşesinibu yılda yaşatacak. Bayramın sevincini gelin hep birlikte Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndekutlayalım.
23 Nisan Çocuk Festivali Etkinlikleri
•    23 Nisan Pazartesi Ana Sınıfı Gösterisi,
•    24 Nisan Salı 1. Sınıflar Gösterisi,
•    25 Nisan Çarşamba 2. Sınıflar Gösterisi,
•    26 Nisan Perşembe 3. Sınıflar Gösterisi,
•    27 Nisan Cuma 4. Sınıflar Gösterisi.