Tasarım ve Alışveriş Festivali - 16 ARALIK 2018

Tasarım ve Alışveriş Festivali - 16 ARALIK 2018

Tasarım ve Alışveriş Festivali


14-23 Aralık tarihleri boyunca Capacity AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek, %100 Tasarım ve Alışveriş Festivali’nde birbirinden özel tasarımlar ve sürpriz dolu hediyeler sizleri bekliyor.

Capacity’de düzenlenecek, “%100 Tasarım ve Alışveriş Festivali”nde birbirinden seçkin tasarımlar ve el emeği ürünler rengârenk stantlarda yerini alacak. Alışveriş dolu festivalde; dans gösterileri, sanatçı Deniz Er ile Yusuf Aydın konserleri, astroloji ve psikoloji alanında uzman isimlerle söyleşilerin yanı sıra kitap imza günleriyle de şahane bir etkinlik gerçekleşecek. Aynı zamanda festival alanından yapacağınız alışverişlerinizle de sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacaksınız!
 
Yeni yıl coşkusunu yaşamak ve kadın girişimcilere destek olmak adına düzenlenen festival, Capacity AVM B2 katında 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine açık olacak. Bu çok özel festivalde elde edilen gelirin bir kısmı KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)’a bağışlanacak. Sizlerde festival alanında yer alacak KAÇUV standına uğrayarak, çocuklarımıza destek ve umut olabilirsiniz.